Filtry

Impregnaty z efektem mokrej powierzchni to hit sprzedażowy. Większość z posiadaczy betonowych podjazdów, chodników czy tarasów chciałoby uzyskać na stałe efekt mokrej powierzchni. Kolor mokrej powierzchni po opadach deszczu staje się pogłębiony, intensywniejszy i często ładniejszy niż suchego betonu czy kostki brukowej.

W ofercie Centrum Impregnacji znajdują się profesjonalne i skuteczne impregnaty z pogłębiające kolor, różnych producentów i w różnych pojemnościach. Każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Po pierwsze należy pamiętać, że „efekt mokrej kostki” zależy w największym stopniu od rodzaju kostki brukowej czy betonu który chcemy zaimpregnować.

Po drugie w naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju  impregnaty pogłębiające kolor powierzchni. Powszechnie stosowanymi rodzajami impregnatów z efektem mokrej powierzchni są impregnaty nanotechnologiczne (Dynasil, Nanostone, ProtectGuard) oraz polimerowe (Qmar).  Impregnaty nanotechnologiczne oraz polimerowe są dedykowane do różnych miejsc aplikacji. Impregnaty nanotechnologiczne lepiej sobie radzą od polimerowych na powierzchniach o większym natężeniu ruchu (podjazdy, chodniki).

Wiele cennych informacji dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę  znajduje się na naszym blogu w artykule „Impregnat z efektem mokrej kostki. Nasze opinie na temat impregnatów z efektem mokrej kostki brukowej. Jak działają, aby uzyskać efekt mokrej kostki?” oraz tutaj.