Wolisz zlecić usługę czyszczenia i impegnacji naszym specjalistom? Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń.

Nasi specjaliści oferują także usługi impregnacji, hydrofobizacji oraz specjalistycznego czyszczenia obiektów. Czyścimy i przygotowujemy do impregnacji wszystkie powierzchnie zewnętrzne, dachy, elewacje oraz kostki brukowe. Specjalizujemy się w hydrofobomym i oleofobowym zabezpieczeniu kamieni naturalnych, powierzchni betonowych, kostek brukowych, drewna, szkła, a także ceramiki i cegieł. 

 

O jakości naszej usługi w głównej mierze decydują impregnaty wykorzystywane przez nas. Pracujemy wyłącznie na osobiście przetestowanych środkach, najwyższej jakości. Świadcząc zawodowo usługi impregnacji nie uznajemy kompromisów ani półśrodków w tym zakresie.  Ściśle współpracujemy z czołowymi producentami impregnatów. 

 

Wychodzimy z założenia, że zastosowanie impregnatów złej jakości jest stratą pieniędzy inwestora i negatywnie wpływa na wizerunek naszej firmy.

 

Rodzaj impregnatu zawsze dobieramy indywidualnie do zlecenia, uwzględniając efekt, który chce uzyskać inwestor. Najczęściej wykorzystujemy impregnaty oparte na nano-cząsteczkach silanów i fluorosilanów (teflonu). Stanowią one szczytowe osiągnięcie w dziedzinie impregnacji powierzchni i charakteryzują się zaletami, których nie posiadają  impregnaty żywiczne, akrylowe czy silikonowe.

 

Szczegóły dotyczące oferowanych przez nas usług znajdą Państwo na stronie http://centrumuslugczyszczenia.pl/

 

tel. 570 890 860

Impregnacja

Czyszczenie