Nie znaleźliśmy więcej

Nie ma więcej stron do załadowania

Wyroby budowlane wykonane z betonu są narażone na wiele niesprzyjających czynników, takich jak wilgoć czy porost mikroorganizmów. W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne impregnaty, dzięki którym materiał zyska pożądane właściwości. W katalogu posiadamy specyfiki pochodzące od najlepszych producentów, takich jak m.in. Dynasil, Guard Industry, Nanostone, Specialchem, Qmar, Aksil oraz Glow. Asortyment obejmuje preparaty koloryzujące z pigmentami przeznaczone do zewnętrznych okładzin elewacyjnych, które z czasem utraciły intensywność barw. Sprzedajemy również specjalistyczne impregnaty do betonu architektonicznego, gwarantujące zabezpieczenie powierzchni przed brudem. Produkty dostępne są w ekonomicznych opakowaniach, które starczą na dłużej, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Impregnacja jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Impregnacja betonu architektonicznego

Materiały kompozytowe stosowane na zewnątrz mają regularny kontakt z opadami atmosferycznymi, które z czasem mogą prowadzić do poważnych ubytków. Preparaty dostępne w naszej ofercie wnikają dogłębnie w strukturę tworzywa, wzmacniając wierzchnią warstwę i wypełniając wszystkie szczeliny. Wykazują one silne właściwości hydrofobizujące, przez co uniemożliwiają wnikanie wody w głąb materiału. Impregnat dodatkowo chroni przed wystąpieniem wykwitów wapiennych oraz spowalnia porost glonów, grzybów i mchów na zaimpregnowanej powierzchni. Poza tym środek tworzy naturalną barierę ochronną przed brudem. Impregnaty do betonu architektonicznego, posiadają skład, który umożliwia im zwilżenie powierzchni betonu architektonicznego pomimo dużej ilości plastyfikatorów zawartych w betonie. Dodatkowo specjalne cząstki w nim zawarte zabezpieczają wierzchnią warstwę przed działaniem promieniowania UV.

Close Menu
×

Koszyk

UWAGA! Wybierz właściwy produkt z listy.

Obliczenia kalkulatora są orientacyjne i są uzależnione od szeregu czynników. Wyliczenia kalkulatora nie mogą być podstawą do złożenia reklamacji w przypadku zakupu niewłaściwej ilości impregnatu.

UWAGA!  Z uwagi na restrukturyzację magazynu i duże zainteresowanie produktami producenta LAKMA, niektóre towary mogą zostać wysłane z opóźnieniem.